DOM I WNĘTRZE


Nasze projekty to efekt zindywidualizowanej kreacji, która uwzględnia oczekiwania klienta, potrzeby użytkownika, specyfikę i wyjątkowość otoczenia oraz wyzwania przyszłości.
Jeśli chcesz żyć w dobrze zaprojektowanej przestrzeni, która spełni twoje oczekiwania i gusta - pozwól zająć się tym specjalistą. Zajmujemy się projektowanie domów indywidualnych i wnętrz.

PROJEKTOWANIE


Na sukces lokalu gastronomicznego składają się dwie rzeczy – dobra kuchnia i ciekawe wnętrze. W pierwszym możemy tylko ocenić, w drugim w pełni pomóc.

Niezależnie od tego czy planują Państwo niezależny lokal czy sieć restauracji, projekt wnętrza powinien odpowiadać wizji założyciela, stylowi szefa kuchni oraz lokalizacji.

Projektując wnętrza restauracji dbamy zarówno o estetykę (nastrój, styl, wygoda, rozpoznawalność), jak i o jej funkcjonalność (rozkład i wyposażenie kuchni, podział stref, rozmieszczenie stolików i barów). Czuwamy nad detalami takimi jak – sposób nakrycia, wygląd opakowań, trwałość i elegancja karty menu, ponieważ są oprawą serwowanych dań i „wizytówką” miejsca.

Wszystkie powyższe elementy mają wpływ na atmosferę lokalu, apetyt i generalne postrzeganie marki. Dlatego też, dla firm, które opierają swój biznes na miejscu, proponujemy kompleksowy projekt wnętrz restauracji i barów oraz pełną obsługę graficzną.


KIM posiada doświadczenie w projektowaniu obiektów handlowo-usługowych znanych w Polsce sieci.
Przykładem dobrej współpracy z klientami w sektorze komercyjnych są:

  • Jeronimo Martins Polska S.A. (sieć sklepów Biedronka)
  • Lidl sp. z o.o. sp. k. (dawniej Lidl Sklepy Spożywcze sp. z o.o.)
  • SANO Sp. z o.o.

Projektowanie zrównoważone jest wspólnym mianownikiem naszych wszystkich realizacji. Pracując nad każdym projektem, nasi specjaliści stosują najnowsze rozwiązania systemów oraz założenia budownictwa zrównoważonego, oferując Państwu nowatorskie rozwiązania projektowe, które sprawdzają się w praktyce.
Jesteśmy przekonani, że nasz doświadczony zespół projektowy jest w stanie sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom w tym obszarze.

BADŹ W KONTAKCIE

Tel. (+48) 512 654 512
E-mail: biuro@kimarchitekci.com
Strona www: kimarchitekci.com

ul. Miedziana 8
76-200 Słupsk/Włynkówko